Szanowni Państwo!

Najlepszą rekomendacją i najwspanialszą wizytówką przedszkola są uśmiechnięte dzieci i zadowoleni rodzice. Tych pierwszych widzimy w naszym przedszkolu na codzień. Ci drudzy - podczas zebrań czy spotkań - wspierają nas ciepłym i serdecznym słowem, a poniżej dzielą się z Państwem wrażeniami z pobytu swoich dzieci w naszej placówce.
Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów!

 

 

Trzy razy podejmowałam tę trudną decyzję: jakie wybrać przedszkole? Wszystkie moje córki wysłałam do "Bajkowego Królestwa". Każde dziecko jest inne i potrzebuje czegoś innego. Przy Adzie (11 lat) zależało mi, aby nikt nie zmuszał jej do spania a nawet do leżakowania, gdyż przestała spać jako dwulatek. U Paulinki (9 lat) chciałam, aby miała zapewnione dużo uwagi i cierpliwości. Z Luizą (4 lata)  jest problem z obiadami, więc dostaje moje jedzenie, które Pani jej podgrzewa.

 

Wykwalifikowana opieka, wspaniałe zajęcia dodatkowe, niewygórowana kwota jak na przedszkole prywatne, czynne w wakacje od 7-19, dzieci mnóstwo się uczą i wspaniale rozwijają, indywidualne podejście.

 

Uśmiech moich dzieci mówi mi, że dobrze wybrałam.

 

Patrycja Siwek

 

 

Witam, mam dużą radość z tego, iż mogę się podzielić z Państwem opinią na temat przedszkola „Bajkowe Królestwo”

 

Syn uczęszczał do niego przez 4 lata. Jego wychowawczynią była Pani Agnieszka Fil. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Przedszkole jest w 100% godne polecenia – widać, że dzieci są tam bardzo szczęśliwe i dobrze się bawią. Przez cały ten okres, co jest chyba najlepszym świadectwem, nie usłyszałam od syna ani raz – mamuś, ja nie chcę iść do przedszkola. Opieka jest na wysokim poziomie, a Panie bardzo dbają o bezpieczeństwo dzieci, są uśmiechnięte i szybką reagują w razie potrzeby. Dzieci mają ciekawe zajęcia, dobrze zorganizowane. Jest wiele przedstawień, co kształtuje w dzieciach poczucie własnej wartości i pewność siebie. Bardzo często dzieci robią prace plastyczne i są one naprawdę piękne. Panie dbają o ich rozwój umysłowy i fizyczny. Docenić to można najbardziej w chwili, kiedy dziecko idzie do szkoły – wtedy widać, iż jest naprawdę dobrze przygotowane i szkołę może zacząć „na wesoło”, bez stresu. Z naszej grupy przedszkolnej do klasy 1 poszło 7 dzieci – obserwując je widać było pozytywną różnicę w stosunku do ich rówieśników. Mój syn przedszkole wspomina z uśmiechem, a ja z dużym sentymentem. Reasumując, w „Bajkowym Królestwie” są właściwe osoby na właściwym miejscu na czele z naszą Panią wychowawczynią.

 

Maria Francuz

Mama Karola z grupy „Skrzaty”

 

 

Z całego serca polecam wszystkim rodzicom Przedszkole „Bajkowe Królestwo”, które nie tylko zapewnia dzieciom ciepłą, rodzinną atmosferę, ale w szczególny sposób pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka. Moje tak pozytywne doświadczenia dotyczą oddziału Przedszkola na Osiedlu Żabiniec. W szczególności w sercu mojej 4letniej córki Lusi pozostają nieustannie pani Agnieszka i pani Dominika. Obie wyjątkowe Panie swoim ciepłem a zarazem profesjonalizmem w pracy zajęły szczególne miejsce w procesie wychowania mojego dziecka. Już podczas wspólnych zabaw ze mną w domu bardzo często córka powraca do zdań usłyszanych w przedszkolu, takich jak: „Pani Agnieszka powiedziała, że należy współpracować…”. To tylko przykład, ale jak ważny dla mnie dla potwierdzenia, że moja córka nie tylko w przedszkolu spędza miło i ciekawie czas, ale także jest to czas dobrej nauki życia. Dodatkowo muszę podkreślić, że obie Panie na bieżąco, ale w bardzo delikatny i wyważony sposób zgłaszają problemy bądź dzielą się swoimi sugestiami i radami dotyczącymi zachowania dziecka. Biorąc pod uwagę różnorodność zajęć w przedszkolu, pomysłowość Pań, podejście do sugestii rodziców, które zawsze są analizowane i brane pod uwagę przy kolejnych przedszkolnych przedsięwzięciach, uważam, że „Bajkowe Królestwo” to szczególne miejsce na mapie krakowskich przedszkoli. Szczerze polecam.

 

Agnieszka Cyganik

Mama Lusi z grupy „Pszczółki"

 

 

Z “Bajkowym Królestwem” jestem już od wielu lat. Moja starsza córka Helenka była jedną z pierwszych podopiecznych przedszkola i uwielbiała tam chodzić. Miałam okazję przyglądać się, jak szybko się rozwija dzięki zaangażowaniu Pań opiekunek oraz świetnej organizacji zajęć i jej różnorodności. Nie miałam więc wątpliwości, ze moja druga córka powinna trafić tak samo dobrze.

 

Przedszkole organizuje bardzo ciekawe zajęcia, wspaniałe wyjazdy, uczy samodzielności i odpowiedzialności. Dzieci mają bardzo dobre wyżywienie i świetną opiekę. BARDZO polecam!!

 

Anna Górny Kłosińska

Mama Heleny i Magdy

 

 

 

Dla mnie najważniejszą rzeczą jest to, że w „Bajkowym Królestwie” moje dziecko jest bezpieczne. Co równie ważne - oferta edukacyjna przedszkola jest bardzo bogata. Wiele zajęć jest zapewnionych w ramach czesnego. Dzieci często wyjeżdżają na wycieczki, oglądają przedstawienia teatralne, poznają świat muzyki, uczestniczą w warsztatach plastycznych, teatralnych, florystycznych. Nazwa Przedszkole Artystyczne jest w pełni uzasadniona.

 

Moja córka nie poszła do szkoły jako sześciolatka między innymi dlatego, że chodziła do świetnego przedszkola. Jestem pewna, że dla niej i jej kolegów z grupy Biedronki to nie był stracony rok. Bardzo bym chciała, żeby w szkole też tak dbano o jej rozwój i szanowano jej indywidualność.

 

Justyna Nowicka, mama Wiktorii z grupy Biedronki

 

 

 

 

 

Przedszkole „Bajkowe Królestwo” jest otwarte na wszystkie dzieci – również te z problemami rozwojowymi. Wychowawcy dbają o to, aby znalazły one zrozumienie i akceptację wśród rówieśników i aby dobrze czuły się na forum grupy. Nauczyciele zapewniają tym maluchom poczucie bezpieczeństwa i wchodzą z nimi w silne związki uczuciowe. Dyrekcja Przedszkola jest otwarta na potrzeby takich dzieci i ich rodziców – nie ma problemu z dostosowaniem zajęć dodatkowych do programu realizowanego w specjalistycznych ośrodkach medycznych i oświatowych. Przedszkole zapewnia zajęcia wspomagające z pedagogiem specjalnym, logopedą, psychologiem. Zapewnia też posiłki dostosowane do specjalistycznych diet. Jako matka dziecka ze spektrum autyzmu mogę powiedzieć, że współpraca z „Bajkowym Królestwem” jest bardzo dobra i że zawsze mogę liczyć na zrozumienie i pomoc dyrekcji i wszystkich pracowników.

Renata Król-Mazur

Mama Marka

 

 

W przedszkolu „Bajkowe Królestwo” edukację odbywa już drugi z naszych synów. Adaptacja każdego z nich przebiegła wyjątkowo łagodnie. Dzieci chętnie chodzą do przedszkola i budują relacje w grupie rówieśniczej - nawiązali tam swoje pierwsze przyjaźnie. Duża w tym zasługa personelu pedagogicznego, który cieszy się prawdziwą sympatią naszych pociech. Przedszkole oferuje bardzo bogaty zakres zajęć dodatkowych. Część z nich zawarta jest w cenie czesnego, wybór pozostałych jest naprawdę różnorodny. Nasze uznanie szczególnie dotyczy zajęć muzycznych (fortepian) oraz zajęć z ceramiki. W wyniku tych drugich nasz dom wypełniony jest prawdziwymi "dziełami sztuki".

 

W ramach zajęć przedszkolnych organizowanych jest mnóstwo aktywności, takich jak wyjazdy do muzeów, teatrów, kin, wycieczki czy zielone przedszkole, którym nasz starszy syn był zachwycony. Organizowane są zajęcia tematyczne, również we współpracy z rodzicami (np. "poznajemy zawody naszych rodziców"). Dzieci przygotowują na różne okazje przedstawienia teatralne, ucząc się stawiać pierwsze kroki w aktorstwie i tańcu. Jakość i urok tych przedstawień jest nieporównywalna z innymi znanymi nam tego typu imprezami przedszkolnymi.

 

Przedszkole „Bajkowe Królestwo” zapewnia dużą elastyczność w zakresie świadczenia opieki - w czasie ferii i wakacji, jak również w zakresie godzin otwarcia, co wielokrotnie okazało się dla nas wielką pomocą. Nie bez znaczenia dla nas jest też dobra jego lokalizacja.

 

Nasi synowie z radością wspominają i oczekują czasu spędzonego w „Bajkowym Królestwie”. To dla nas najlepszy wyznacznik oceny tej placówki.

 

Mama i Tata Jasia i Jonatana Nowackich

 

Dla mnie najważniejszą rzeczą jest to, że w „Bajkowym Królestwie” moje dziecko jest szczęśliwe. Przedszkole jest w 100% godne polecenia – widać, że dzieci są tam bardzo szczęśliwe i dobrze się bawią. Ania uczęszcza do przedszkola od września 2015 i ani razu nie usłyszałam : ja nie chcę iść do przedszkola, co zdarzało się niestety w państwowym żłobku.Wszystkie Panie bardzo lubi, chociaż Pani wychowawczyni jest na pierwszym miejscu JPani Asia to kochana Pani Asia , która potrafi rozchmurzyć każde chyba dzieckoJ. Opieka jest na wysokim poziomie, a Panie bardzo dbają o bezpieczeństwo dzieci, są uśmiechnięte i szybką reagują w razie potrzeby. Po pierwszych publicznych występach miałam łzy w oczach bo widziałam ile trudu , zaangażowania , serca Panie włożyły w przygotowanie dzieci do występu. Dzieci w ciągu dnia mają ciekawe zajęcia, które są dobrze zorganizowane. Jest wiele przedstawień, co kształtuje w dzieciach poczucie własnej wartości i pewność siebie. Bardzo często dzieci robią prace plastyczne i są one naprawdę piękne. Panie dbają o ich rozwój umysłowy i fizyczny. U mojej córki zauważyłam bardzo duży rozwój słownictwa. Nasz syn też będzie do tego przedszkola uczęszczał bo jesteśmy bardzo z niego zadowoleni i każdemu polecamy.

 

Elżbieta Piotrowska